עברית English
המלצות עלינו באתר...
היכנסו כדי לקרוא המלצות ולהתרשם מאיתנו...
[לידיעה המלאה]
טיפים ללימוד שפות בעמוד הבית
מהיום תוכלו למצוא בעמוד הבית טיפים ללימוד שפות ופיסות מידע תחת הכותרות "משהו ...
[לידיעה המלאה]
 

מדוע כדאי ללמוד אנגלית לבגרות דווקא ב- Language Links ?

קיימים בתי ספר רבים להכנה לבגרות אך ב- Language Links אנחנו מציעים את היתרונות הייחודיים הבאים הקיימים רק אצלנו:

 

1. קבוצות קטנות של מקסימום 16 תלמידים. אנחנו מאמינים שעל התלמיד לקבל תמורה הולמת עבור הזמן והכסף המושקע בקורס. בקבוצה קטנה למורה יש אפשרות לתת יותר יחס אישי, יותר זמן לבדוק עבודות תלמידים ולתת מענה אישי ומיידי לאתגרים העולים בקורס הכנה כל כך אינטנסיבי.בנוסף, מוצעים קורסי בגרות בקבוצת פרימיום של 2-6 תלמידים בלבד.

2. תוכנית לימודים ייחודית שפיתחנו המשלבת בין כל המיומנויות הנדרשות בבחינה לפי דרישות משרד החינוך יחד עם אסטרטגיות היבחנות וניהול זמן. התוכנית מייעלת את ניצול הזמן בקורס וחלקיה מזינים אחד את השני באופן המתועל לשליטה מקסימאלית בדרישות הבחינה.

3. כל החומר מוגש מודפס לתלמיד בדפים ובטבלאות ברורות. אנחנו לא מבזבזים זמן על הכתבת חומר והעתקה מהלוח וזאת כדי להגדיל את  מכסת התרגול נטו לבחינה.

4. אנחנו שמים דגש על מיומנויות חשיבה ביקורתית, ניתוח טקסטים ואוצר מילים, תחומים שלא תמיד מקבלים את ההתייחסות הראויה ומקיימים בחני בזק על אוצר מילים בכל מפגש.

5. אנחנו מלמדים את הדקדוק האנגלי באופן הקשרי ולא רק תיאורטי, ומשתמשים בו לצורך תקשורת בכתב ובעל פה ולא כמטרה בפני עצמה.

6. אנחנו משלבים טכניקות של אנגלית מדוברת לצורך חיזוק השליטה במרכיבי השפה השונים כך שהתלמיד גם לומד באופן מהנה, לא רק מפצח "אנסינים" וגם מנצל את זמן הקורס לשיפור האנגלית המדוברת.

7. המורים שלנו מיומנים בהכנה לבגרות ושולטים בכל חלקי הבחינה, כולל כתיבת חיבורים שלמים על הלוח והדגמה צעד אחר צעד בהגעה לחיבור הבגרות המושלם.

8. אנחנו מכינים לשאלונים החדשים בספרות אנגלית בשילוב כישורי חשיבה(HOTS).

9. אנחנו מציעים קורס אינטנסיבי מאוד של 150 ש"א הדורש השקעה רבה מאוד לכן אנחנו שמחים לסייע לתלמידים רציניים שיתנו את הנשמה שלהם בקורס כמו שאנחנו ניתן את הנשמה שלנו לצורך הצלחה בבחינה.

10. אנחנו יודעים לגרום לתלמידים להתגבר על מחסום הפחד ולעמוד בגבורה בבחינת הבגרות באנגלית מפני שאנחנו לא מוותרים לאף תלמיד ומסייעים לו לממש את הפוטנציאל שבו. לאחר יום הבחינה אנחנו נפגשים למפגש סיום שיכלול את פתרון הבחינה ומסיבת סיום.

 

כדי לקרוא על סיבות נוספות שבגללן כדאי ללמוד אנגלית אצלנו, לחצו כאן.