עברית English
המלצות עלינו באתר...
היכנסו כדי לקרוא המלצות ולהתרשם מאיתנו...
[לידיעה המלאה]
טיפים ללימוד שפות בעמוד הבית
מהיום תוכלו למצוא בעמוד הבית טיפים ללימוד שפות ופיסות מידע תחת הכותרות "משהו ...
[לידיעה המלאה]
 

החזון שלנו 


שפה היא נשמתה של אומה. באמצעות השפה מתקשרים בני אדם זה עם זה ותרבותם מתעצבת דרך אופייה של שפת דובריה במשך מאות ואלפי שנים. השפה משמרת בתוכה את המורשת והמסורת של העם הדובר אותה, אך היא גם יצור חי ודינאמי המשתנה עם קצב הזמן בהווה עם הפנים לעתיד.

במאה ה-21 אנו נמצאים בפתחה של תקופה חדשה ומסעירה, עתירת חידושים טכנולוגים ושינויים חברתיים, חלקם חיוביים וחלקם קצת מרתיעים. בעידן של חברת המידע האינטרנטית אנו מוקפים ומוצפים במלל רב המגיע אלינו מכל קצוות תבל אך לא תמיד מסוגלים להבין אותו, או יותר נכון לבחור, מה מתוך שפע של תקשורת בעצם טוב לנו ומקדם את מטרותינו
.

החזון שלנו ב- Language Links כולל את רצוננו לסייע לכם לרכוש את הכלים שייעזרו לכם להבין וליצור תקשורת בשפות אנגלית ועברית. שפה וידע זה כוח– הכוח להוביל שינויים, לקדם מטרות ולחבר בין אנשים!

השפה האנגלית הינה השפה הבינלאומית המקשרת בין כל חברי המין האנושי על פני כדור הארץ! כולם מסכימים שחובה על כל אדם לדעת להשתמש באנגלית לצורך תקשורת בינאישית ועסקית עם בני אומות אחרות בהווה ובעתיד. החברה והכלכלה האנושית העכשוויים מבוססים על ידע, תקשורת ורשתות חברתיות בינלאומיות, כאשר האנגלית משמשת כשפת תקשורת משותפת. דרך השפה האנגלית אנחנו יכולים להכיר תרבויות אחרות ולהבין אותן טוב יותר. החזון שלנו כולל את התקווה שבאמצעות השפה האנגלית יוכלו בני האדם להבין זה את זה ולתקשר זה עם זה טוב יותר ובכך להעצים את שיתוף הפעולה ההדדי ולעמוד באתגרים הניצבים מולנו, ברמה המקומית ובעולם כולו. הקורסים ותוכניות הלימוד באנגלית של Language Links יעזרו לכם במימוש תקווה זו.

העברית הינה השפה הלאומית העיקרית שלנו – הישראלים. באמצעותה אנו מעצבים את אופייה המתהווה של מדינת ישראל. אנשים שהעברית הינה שפתם העיקרית צריכים לדעת להשתמש בה לצורך תקשורת בינאישית אפקטיבית בהווה ובעתיד וגם כדי לשמור על הקשר עם העבר ועם המסורת, ההיסטוריה והתרבות העבריים והיהודיים בכל הזמנים. מומחים וחוקרים רבים בכל העולם מביעים חשש מפני דעיכתן של שפות ותרבויות רבות אל מול התפשטותה של האנגלית והתרבות האנגלו-אמריקאית בעולם באמצעות אמצעי התקשורת ההמוניים. העברית המודרנית מדוברת בקרב מספר קטן יחסית של דוברים כך שמוטלת עלינו האחראיות לטפחה ולשמרה, הן בקרב עולים חדשים והן בקרב הותיקים. הקורסים ותוכניות הלימוד בעברית של Language Links יעזרו לכם במימוש תקווה זו.

אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בתוכניות ובקורסים של Language Links


Language Links

Bringing People Together

לפרטים על הקורסים ב- Language Links, לחצו כאן.