עברית English
המלצות עלינו באתר...
היכנסו כדי לקרוא המלצות ולהתרשם מאיתנו...
[לידיעה המלאה]
טיפים ללימוד שפות בעמוד הבית
מהיום תוכלו למצוא בעמוד הבית טיפים ללימוד שפות ופיסות מידע תחת הכותרות "משהו ...
[לידיעה המלאה]
 
 נואל דונסקי | מנהל ומורה
 

נואל-בן דונסקי, תל-אביבי במקור, מלמד שפות מזה 20 שנים במסגרות פרטיות שונות. הוא כבר עזר למאות תלמידים לשפר את יכולותיהם והישגיהם במסגרות שונות וצבר המלצות רבות. שתיים מאהבותיו הגדולות הן שפות והיכולת לתקשר עם אנשים בשפת אימם ולכן הוא מקדיש את זמנו ללימוד והוראת שפות.

נואל הוא בעל רקע אקדמי בפסיכולוגיה, בתקשורת ובהוראת אנגלית ועברית כשפה זרה ובעל ידע כללי ותרבותי נרחב. הוא מטייל ברחבי העולם ומיישם הלכה למעשה את הידע שלו בשפות בתקשורת פעילה עם אנשים אחרים דוברי שפות שונות. נואל גדל בבית דובר אנגלית ולומד שפות מאז היותו בן 6, שכן עוד מילדות נתגלה אצלו כישרון מולד לשפות. את הכישרון הזה הוא משלב עם כישורי ההוראה שלו ובאהבתו ללמד אחרים המעוניינים לדעת שפות. הוא משתתף פעיל בקורסי לימוד שפות וזכה במלגות לימוד שפה באירופה. נואל מכיר היטב את עולם לימוד השפות מהפרספקטיבה של תלמיד ומורה גם יחד, כך שהוא מודע הן לצורכי התלמיד והן לאופן בו המורה צריך לתת להם מענה.

ובנימה אישית:

"אני שואף לפתח את כישרון לימוד השפות ואת האהבה להן בקרב תלמידיי, המעוניינים להשקיע בשיפור מיומנות התקשורת שלהם בשפות זרות. בתור תלמיד ומורה לשפות "נצחי" אני צובר ניסיון עצום בתחום וכותב חומרי לימוד בעצמי. אני אוסף ספרי לימוד וחומרי עזר מזה שנים וגם חבר בארגונים מקצועיים של הוראת שפות, במסגרתם אני מרצה בכנסים בתחום. פיתחתי שיטות וגישות אינטגרטיביות ללימוד שפה באופן מסודר ומהנה גם יחד שיביא ליישום מלא של הנלמד בחיים האמיתיים מחוץ לכיתה!

חשוב לי לשים דגש על שילוב הקניית מיומנויות ללימוד שפות, כלומר לדעת להשתמש באסטרטגיות של "ללמוד איך ללמוד שפה". אני מאמין שעל התלמיד להבין גם את השפה עצמה וגם לדעת איך הוא לומד אותה, כדי לקחת אחראיות אישית על הלמידה שתביא להישגים מוכחים. ביחד נוכל להתגבר על מחסומים של פחד מלימוד השפה ונתקדם צעד אחר צעד במעלה סולם רמות הלימוד.

צריך לזכור שמי שרוצה להתקדם בשפה באופן יעיל, בטוח ומהיר יותר, חייב להשקיע זמן ומאמץ כי אין ממש קיצורי דרך בלימוד אמיתי שייזכר לכל החיים. אני רוצה ללמד אתכם כיצד עושים זאת! אני כיום דובר אנגלית, עברית, גרמנית וצרפתית מפני שהשקעתי מאמצים וחיפשתי את ההזדמנויות הטובות ביותר לשפר את הידע שלי. אחד מחלומותיי הגדולים הוא לשלוט בלפחות 8 שפות בתור פרויקט לחיים! השפות הבאות שאני חייב לדעת הן: ספרדית, איטלקית, ערבית ורוסית, ועוד הזרוע נטויה!

חשוב לי להעביר את המסר שאף פעם לא מאוחר ללמוד שפות ואף מחקרים הוכיחו כי לימוד שפות פעיל בכל גיל מהווה את "ההתעמלות" הטובה ביותר למוח ויכול למנוע בעיות זיכרון ותפקוד קוגניטיבי בגיל השלישי.

אני מזמין אתכם ללמוד שפות יחד איתי ב-Language Links!"

לפרטים על הקורסים ב- Language Links, לחצו כאן.