עברית English
המלצות עלינו באתר...
היכנסו כדי לקרוא המלצות ולהתרשם מאיתנו...
[לידיעה המלאה]
טיפים ללימוד שפות בעמוד הבית
מהיום תוכלו למצוא בעמוד הבית טיפים ללימוד שפות ופיסות מידע תחת הכותרות "משהו ...
[לידיעה המלאה]
 

קורסי שפות  |  רמות הלימוד

ב-Language Links אנחנו בונים את קורסי השפה המדוברת שלנו באנגלית ובעברית לפי המדרג האחיד של רמות הלימוד של המסגרת האירופאית המשותפת לשפות (CEFR) המספק מדד אחיד ומועיל להוראה, למידה והערכה של מיומנות לשונית בכל שפה. המדרג האחיד מאפשר הערכה יעילה של הישגים לשוניים והשוואה מהימנה בין דוברי שפה וכן הוא משמש אתכם בתהליכי קבלה ללימודים ולעבודה. כל רמה מתבססת על יעדים תקשורתיים אמיתיים אותם התלמיד אמור להיות מסוגל לבצע בסוף כל רמה (הרבה מעבר לידע דקדוקי בלבד). אנחנו מובילים מהלך של התאמת רמות הלימוד בעברית לפי ה-CEFR למען שיפור הלמידה וההערכה של העברית כשפה זרה, תוך מעבר הדרגתי לתוכנית לימודים מודרנית, מעשית ועדכנית יותר.

בהרשמה לקורס תעברו ריאיון קצר בע"פ ומבדק כתוב כדי להתאים את הקורס הנכון עבורכם. לנוחיותכם מוצגות רמות עברית ברוב האולפנים והרמה המקבילה להם לפי ה-CEFR. משום שבכל אולפן בישראל (אוניברסיטאי, פרטי, קיבוצי) יש מדרג רמות לימוד שונה, אנחנו נסייע לכם בבדיקת רמתכם בעברית. בקורסי הכנה לבגרות באנגלית החלוקה לרמות היא על פי דרישות משרד החינוך.

ש"א = שעה אקדמית של 45 דקות

 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לגבי הקורסים הבאים ב-Language Links ברמת הלימוד המתאימה לכם. לפרטים על תאריכי פתיחה קורסים, לחצו כאן.


 
 
 
 
;