עברית English
המלצות עלינו באתר...
היכנסו כדי לקרוא המלצות ולהתרשם מאיתנו...
[לידיעה המלאה]
טיפים ללימוד שפות בעמוד הבית
מהיום תוכלו למצוא בעמוד הבית טיפים ללימוד שפות ופיסות מידע תחת הכותרות "משהו ...
[לידיעה המלאה]
 

פרופיל חברה

Language Links – בית הספר לשפות של נואל דונסקי – הוקם על מנת לספק תוכניות הכשרה וקורסים איכותיים טובים יותר, בשפות אנגלית ועברית. מטרתנו לשמש בית לכל אלה המתעניינים בשפות אלו ולהציע מגוון רחב של אפשרויות לימוד תחת קורת גג ארגונית אחת. הנחת היסוד שלנו היא שבמאה ה-21 על כל אדם לשלוט היטב בלפחות שתי שפות: בשפת האם המקומית ובשפה הבינלאומית, כאשר בישראל מדובר כמובן בשפות עברית ואנגלית.


ברגע שאנחנו כישראלים יוצאים מגבולות המדינה, אנחנו חייבים לתקשר באנגלית, שכן עברית הינה שפה הייחודית רק לנו בישראל. בכל העולם מדברים היום אנגלית ואנחנו חלק מהעולם. בישראל, עלינו לשמור על העברית כשפת התקשורת והתרבות המקומית.

המייסד, נואל דונסקי, מקדיש את זמנו ללימוד ולהוראת שפות והוא בעל ניסיון רב בתחום. הוא חותר למצוינות, סדר, ארגון יעיל ובקרת איכות. שאיפתנו היא ליצור חוויית לימוד מהנה ויעילה שתענה על צרכי הלומדים. אנו מעוניינים לקחת חלק במאמץ העולמי לקידום האנגלית כשפה בינלאומית משותפת, ובד בבד לחזק את הקשר עם שפת הלאום היא השפה העברית.

Language Links הינו בית ספר אמיתי לשפות, אשר פועל בסטנדרטים גבוהים של מקצוענות. סטנדרטים אלה נסמכים על "המסגרת האירופאית המשותפת לשפות" של האיחוד האירופאי, המוביל יוזמה בינלאומית לשיפור וקידום חוויית לימוד שפות ויצירת סטנדרטיזציה בהערכת המיומנויות הלשוניות. אנו משתמשים בספרים ובחומרי לימוד הערוכים לפי שלבי לימוד בינלאומיים אחידים, יעדים לימודיים וציוני דרך לשוניים מוסכמים. אלה משוקללים לרמות לימוד אחידות בינלאומיות וברות השוואה של הישגים, הנמדדים במבחנים בינלאומיים מוכרים. החתירה למצויינות ב- Language Links מובילה את הלומדים לשיפור מיומנויות השפה שלהם ולקידום הדיאלוג הבינאישי והתקשורת בין בני אומות שונות.

Language Links פירושם "קשרי שפה" וגם "שפה מקשרת". אנחנו מאמינים שלשפה ולמילים יש כוח מניע אדיר בחיבור החברתי, הרגשי והעסקי בין אנשים, הרבה מעבר לחילופי מילים פשוטים ויומיומיים. כאשר אתם מדברים עם מישהו בשפת האם שלו, אתם פותחים ערוץ תקשורת ישיר, שמחמם את הלב ופותח דלתות להשגת מטרות אישיות ועסקיות. אנשים מאוד מעריכים זאת כאשר מישהו מנסה לתקשר איתם בשפת האם שלהם או בשפה בינלאומית משותפת. כאשר נדמה שלכאורה לא תוכל להתקיים שום תקשורת בין בני אדם מרקע שונה, לדוגמא בין יזם ישראלי לבין נציגת תאגיד סיני, הניפגשים במלון בפאריז, מתברר ששני הצדדים נעשים מאושרים ונינוחים יותר, כאשר שפה בינלאומית אחת מצליחה לקשר בינהם.

שפה וידע זה כוח – הכוח להוביל שינויים, לקדם מטרות ולחבר בין אנשים!

לפרטים על הקורסים ב- Language Links, לחצו כאן.