עברית English
המלצות עלינו באתר...
היכנסו כדי לקרוא המלצות ולהתרשם מאיתנו...
[לידיעה המלאה]
טיפים ללימוד שפות בעמוד הבית
מהיום תוכלו למצוא בעמוד הבית טיפים ללימוד שפות ופיסות מידע תחת הכותרות "משהו ...
[לידיעה המלאה]
 

קורסי שפות  |  מדוע אצלנו?

"לא מספיק לדעת עובדות על השפהצריך לתרגל מה עושים עם השפה, כאן ועכשיו"

(נואל דונסקי) 

לנוחיותכם פירטנו מדוע כדאי ללמוד קורסי שפות אצלנו בשתי גרסאות: בקצרה ובהרחבה.

מדוע כדאי ללמוד קורסי שפות אצלנו | בקצרה

· לומדים כיצד להשתמש בשפה לצרכים אמיתיים תוך כדי הפעלה אינטגרטיבית של כל מיומנויות השפה בגישה מעשית לפי עקרונות M4LL©(לא רק דקדוק תיאורטי או קריאת טקסטים או דיבור כמרכיבים נפרדים כמו בקורסי אולפן מסורתי)

· מערכי שיעור לפי שילוב הגישה התקשורתית עם גישות נוספות, תוך כדי לימוד מסודר של אוצר מילים, דקדוק שימושי בהקשר ואסטרטגיות לימוד שפה זרה. לימוד שהוא גם רציני וגם מהנה!

· לימוד שפת היעד בשפת היעד שמביא לתוצאות לטווח ארוך (לומדים לחשוב בשפת היעד ולא כל הזמן מתרגמים מאנגלית)

· מספר שעות הקורס והחלוקה לרמות וליעדים לפי מדרג הרמות של האיחוד האירופאי CEFR (אנחנו לא מאמינים בקיצורי דרך אלא בלמידה עמוקה ומשמעותית)

· קבוצות קטנות, מורים מקצועיים והפעלת כל מיומנויות השפה בכל מפגש בשיטות רבות ומגוונות המתאימות לסגנונות למידה שונים (כי אין בעצם שיטת פלא אחת שמתאימה לכולם!)

· שילוב חומרי לימוד מקוריים שלנו, משחקים לימודיים, תמונות, דיאלוגים ומשחקי תפקידים, מצגות, שירים, קטעי סרטים ועיתונים וקטעי ספרות בכל מפגש, בהתאמה לרמת הקורס, וכן סיורים בתל אביב.

· מיקומים נוחים להגעה בצפון הישן של תל-אביב או באזור עזריאלי/ שרונה/ תחנת רכבת "השלום".

מדוע כדאי ללמוד קורסי שפות אצלנו | בהרחבה

כשמחליטים ללמוד שפה חדשה או לשפר את רמת השליטה בה עומדות בפנינו מספר אפשרויות: ללמוד בקורס עם קבוצת אנשים, ללמוד דרך אתרי אינטרנט ותוכנות מחשב, ללמוד לבד עם ספרים ותקליטורים או עם מורה פרטי. בשוק קיימים מספר בתי ספר לשפות ובתי ספר להכנה לבגרות המציעים את שירותיהם והמבחר לעתים מבלבל. כיצד תדעו האם אתם מקבלים תמורה מלאה לכספכם ומפיקים את מירב התועלת מהקורס? קיימים מרכיבים רבים שישפיעו על מידת שביעות הרצון שלכם ומומלץ לבדוק אותם מראש, ביניהם:

· רמת מקצועיות וניסיון המורים

· איכות תוכניות הלימוד וחומרי הלימוד

· מספר השעות בקורס והמחיר לשעה אקדמית (ש"א = 45 דקות)

· התאמת שיטות הלימוד לסוג הקורס ולתלמידים, וכמובן גם:

· מידת ההשקעה של התלמיד בקורס

כל אלה יתרמו להצלחה בקורס לימוד שפות. אנחנו מזמינים אתכם לסייר באתר ולהתרשם: מהתכנים, ממגוון הקורסים ומהגישה הכללית שלנו הדוגלת בשקיפות והוגנות כלפי הלקוח. לכל קורס קיים עמוד המפרט את יעדי הלימוד בו והמחירון מפרט מחירים ומספר שעות אקדמיות לכל קורס. נשמח לראותכם כתלמידים ב- Language Links ולסייע לכם לשפר את רמתכם בקורסי השפות שלנו.

להלן 10 סיבות מדוע כדאי ללמוד קורסי שפות ובגרות באנגלית ב-Language Links:

1. מפני שאנחנו משלבים מקצוענות ורצינות עם הנאה וחיוך

אנחנו יודעים ליצור את האיזון הנכון בין "לימוד רציני" ו"לימוד כיפי". אנחנו משלבים הוראה פרונטאלית, תרגול שוטף בזוגות ובקבוצות והקניית מיומנויות לימוד שפה, יחד עם לימוד חווייתי דרך משחקים, שירים, קטעי סרטים, משחקי תפקידים, סימולציות וכד'. אנחנו לא מבטיחים פתרונות קסם מהירים ובלתי מציאותיים ללימוד שפה ומאמינים בלמידה אמיתית ומשמעותית שתוצאותיה נשמרות אצלכם לטווח הארוך. מטרת העל שלנו היא לימוד שפה לצורך תקשורת אמיתית הנדרשת במציאות לפי צרכי התלמיד ויעדי הקורס ולהפעיל את התלמידים כמה שיותר במשימות תקשורתיות, כגון בתרגול בדיבור ובהצגת פרזנטציות בכיתה. אנחנו מאמינים ברכישת בסיס איתן של אוצר מילים ודקדוק המשרת את ארבע מיומנויות השפה: דיבור, האזנה, קריאה וכתיבה ולא מלמדים דקדוק באופן מבודד כמטרה בפני עצמה, אלא באופן יישומי למען השגת מטרה תקשורתית מיידית! לאור ניסיון רב שנים אנחנו מקציבים את מספר השעות הדרוש עבור כל קורס ולא מעגלים פינות.

2. מפני שאנחנו מלמדים שפות באופן תקשורתי ואותנטי

ב-Language Links אנחנו לא מלמדים אתכם באופן תיאורטי ומנותק "על השפה" אלא מתרגלים איתכם מה עושים "תכלס" "עם השפה" בהקשרים מציאותיים שבהם תיאלצו להשתמש בשפה בעצמכם מחוץ לכיתה. שפה היא מכלול של מרכיבים ומיומנויות רבים: פונקציות תקשורת, אוצר מילים, דקדוק, תרבות ועוד. אנחנו מלמדים את כולם בגישה אינטגרטיבית ומעשית (ולא בנפרד אחד מהשני) ומטרתנו היא לגרום לכם להפוך ללומדי שפה פעילים ועצמאיים ולתת לכם את הכלים לעשות זאת. בכל שלב לאורך התקדמותכם אתם מיישמים את הנלמד למצבים אותנטיים מחיי היומיום ועושים בו שימוש תקשורתי בדיבור מול אנשים אמיתיים בקבוצה באופן מיידי לפי רמתכם. בקורסי שפה מדוברת הדגש הוא אכן על דיבור, האזנה ותקשורת במצבי חיים יומיומיים, כגון בחנות, במסעדה ובטיול (ולא על קריאת מאמרים כמו למשל בקורסי אולפן עברית באוניברסיטה) ובקורסי הכנה לבגרות באנגלית או בקורסי שפה אקדמית הדגש הוא אכן על שיפור הקריאה והכתיבה לצורך הבחינה. וזאת, תוך רכישת מודעות הולכת וגוברת למשלבי השפה האותנטיים כפי שמשתמשים בהם כאן ועכשיו: משפת הרחוב, עבור דרך שפת העיתון וכלה בשפה האקדמית. בין אם מדובר בעברית או באנגלית, אנחנו מלמדים את השפה כפי שמשתמשים בה כאן ועכשיו!

3. מפני שאנחנו מלמדים רק בקבוצות קטנות עם יחס אישי

בקורסי שפה מדוברת אנחנו מציעים רק קבוצות קטנות של עד 12 תלמידים בלבד (וכן קבוצות פרימיום של עד 6 תלמידים) וזאת כדי להבטיח כמה שיותר זמן דיבור לכל תלמיד ומן הזדמנות למורה להעניק יחס אישי לכל תלמיד ותמיכה לכל אורך הדרך. אנחנו שואפים לאיזון טוב יותר בין זמן הדיבור של המורה מול זמן הדיבור של התלמידים.

4. מפני שאנחנו מגוונים את שיטות ואופן הלימוד

מחקרים מראים שאין למעשה שיטת פלא אחת שבה אפשר ללמוד שפה על בוריה ב-3 חודשים. מה שכן יש זה שיטות, טכניקות והפעלות מגוונות הנובעות מגישות שונות ללימוד ושפה. אנחנו יודעים לקחת את המיטב מכל גישה ולהציע מגוון של דרכי למידה המתאימות לסגנונות למידה שונים ולגרות את כל החושים והמיומנויות כדי להגביר את יכולת השליטה בשפה, תוך התאמה לפי צרכי קבוצת הלימוד לפי גישת ה- M4LL © או: Multi-Method Multi-Modality Language Learning

5. מפני שאנחנו מפתחים קורסים וחומרי למידה משלנו

ב-Language Links אנחנו בוחנים בעין ביקורתית את חומרי הלמידה הקיימים ואם אנחנו לא מרוצים מהם, אנחנו לא הולכים "לפי הספר" ונפתח חומרים משלימים כדי להתאימם לגישת הלימוד שלנו. בקורסי העברית אנחנו מובילים תהליך להתאמת רמות הלימוד בעברית לסטנדרטים האירופאיים האחידים ללימוד שפות ויוצרים חומרי לימוד חדשים לרמות המתחילים למען עדכון ושיפור רכישת השפה העברית באופן שיתאים למאה ה-21.

6. מפני שאנחנו שואפים להיות יעילים ומאורגנים

עבור כל קורס בכל רמה יש לנו תכנית לימודים מובנית עם מטרות ויעדים שאותה אנחנו מעדכנים לפי שינויים והתפתחויות בעולם לימוד השפות. אנחנו מציבים מטרות ריאליסטיות עבור כל קורס ומקציבים את מספר השעות הדרוש להשגתן ללא קיצור פינות ומנחים את התלמידים לכל אורך הדרך ביישום דרכים יעילות ללימוד שפה ולא מוותרים עליהן משום שאנחנו רוצים שכל תלמיד יממש את עצמו כמה שיותר בכל שלב לאורך מסע רכישת השפה, תוך מעקב אישי של המורה בקבוצה.

7. מפני שאנחנו חותרים לשמירה על סטנדרטים בינלאומיים

היות שלימוד שפה הינו תהליך ממושך ורב שלבים אנחנו נסמכים על מדרג הרמות המתקדם ביותר בעולם שפותח על ידי האיחוד האירופאי (המסגרת האירופאית המשותפת לרמות לשוניות) התורם לסטנדרטיזציה וסדר בתחום לימוד השפות ויוצר קנה מידה בר השוואה והערכה.

8. מפני שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים

Language Links הוא בית ספר אמיתי לשפות שהוקם מתוך אהבה לתחום וניסיון רב. המורים הם בעלי רקע וניסיון בהדרכת שפות בפועל, ולא רק בעלי ידע תיאורטי בבלשנות או בספרות. אנחנו מעוניינים לעזור לכם להשקיע בעתיד שלכם ולעשות ככל שאנו יכולים כדי להצטיין בכך.

9. מפני שאנחנו עסק ישראלי שמחובר להוויה הישראלית

אנחנו עסק ישראלי המכיר את צרכי הלומד הישראלי בלימודי השפות ותורם לכלכלה המקומית. אנחנו ממש לא עוד סניף של תאגיד זר הפועל בשיטת זכיינות ולא מוכרים אשליות שווא בדבר "שיטות פלא" שאמורות להצליח בכל מקום בעולם. אנחנו מאמינים בגמישות והתאמת המוצר שלנו לקהל המקומי ולא פועלים מתוך נוסחה שיווקית נוקשה המוכתבת מלמעלה.

10. מפני שאנחנו מאמינים בדיאלוג בין תרבותי

כשמנו כן אנחנו ב-Language Links אנחנו רואים בשפה ככלי עזר המקשר(links) בין אנשים ותרבויות ולכן מלמדים דרך השפה נושאים רבים ומגוונים, ולא מגייסים את השפה לצרכים אידיאולוגים ספציפיים של קבוצה זו או אחרת. אנחנו מזמינים במסגרת השיעור דיון פתוח הנובע ממגוון דעות והשקפות ומעודדים הקשבה, כבוד הדדי ודיאלוג חופשי, שכן שפה קיימת עבור דיאלוג.

נשמח לראותכם בין תלמידינו ב-Language Links

כדי לקרוא על סיבות נוספות ללימוד קורס בגרות באנגלית אצלנו, לחצו כאן.


"לא מספיק לדעת עובדות על השפה, צריך לתרגל מה עושים עם השפה, כאן ועכשיו" (נואל דונסקי)