עברית English
המלצות עלינו באתר...
היכנסו כדי לקרוא המלצות ולהתרשם מאיתנו...
[לידיעה המלאה]
טיפים ללימוד שפות בעמוד הבית
מהיום תוכלו למצוא בעמוד הבית טיפים ללימוד שפות ופיסות מידע תחת הכותרות "משהו ...
[לידיעה המלאה]
 

קורסים ב- Language Links | מידע כללי


לפני הקורס:

·        כל מתעניין בקורס שפה יעבור ריאיון היכרות קצר ויבצע מבחן מיון בע"פ ובכתב בשפה אותה הוא מעוניין לשפר כדי להשתבץ לרמת הלימוד המתאימה וכדי ליצור קבוצות הומוגניות ככל האפשר. המבחן אורך עד כ-45 דקות. יש לתאם מראש מועד למבחן רמה בטלפון: 03-6043288

·        מבחן המיון כרוך בעלות 80 ₪ שיוחזרו לתלמיד אם הוא נרשם לקורס. תוצאת מבחן המיון תקפה לשלושה חודשים שלאחריהם לא ניתן לקבל החזר במקרה של אי הרשמה לקורס.

·        מתעניינים שאינם שולטים באלף-בית ובמיומנויות יסודיות בשפה אותה הם מעוניינים ללמוד יופנו לקורס הכנה לחסרי ידע מוקדם.

·        מוזמנים להשתתף בקורסים שלנו תלמידים מגיל 15 ומעלה.

·        הקורסים ב- Language Links ייפתחו עם לפחות 6 תלמידים ולא יותר מ-12. בנוסף, קיימת אפשרות ללמוד בקבוצה קטנה של עד 4 תלמידים במחיר שונה.

·        אם עד תחילת הקורס לא נרשמו מספיק תלמידים לקורס, Language Links  שומרת על זכותה לדחות את מועד פתיחת הקורס או לבטלו. לנרשמים תוצע האפשרות להצטרף לקורס אחר במועד מאוחר יותר או לקבל החזר מלא של התשלום.

·        לפרטים נוספים על תאריכי פתיחה, מחירים ותקנון , לחצו כאן.

 

במהלך הקורס:

·        כל קורס מתחיל בסדנת הכנה הייחודית לנו, שתלמד אתכם כיצד ללמוד שפה באופן יעיל, מבחינת דרכי התארגנות, מיומנויות למידה ואסטרטגיות לימוד שפה זרה. אנחנו חוזרים על האסטרטגיות הללו ומוסיפים להן גם במהלך הקורסים עצמם. במסגרת הסדנא תקבלו מאיתנו במתנה ערכת לימוד שתסייע לכם לארגן את לימודיכם.

·        התלמידים יודעים שכדי להצליח בקורס ולשפר את מיומנויות השפה שלהם עליהם להגיע למפגשים, להשתתף בפעילויות בשיעור ולבצע מטלות בבית. חלק מהמטלות ייבדקו בכיתה וחלק ייבדקו על ידי המורה.

·        על התלמידים להקפיד על התנהגות נאותה במהלך השיעור, להגיע בזמן, לכבות פלאפונים ולהשתתף באופן פעיל בשיעור כדי לאפשר אווירת לימוד נעימה ומועילה.

·        כל תלמיד שיסיים את הקורס בהצלחה ויהיה נוכח בלפחות 90% מהמפגשים יקבל תעודה המעידה על רמת הלימוד בה השתתף.

·        בכל קורס יש ספר לימוד וחוברת עבודה מההוצאות המובילות בעולם, כגון: Cambridge, Oxford, Pearson-Longman לאנגלית; או "אקדמון -- האוניברסיטה העברית" לעברית. ספרים אלה מהווים את חומר הלימוד המרכזי. לאלה נוסיף תקליטורים, קטעי וידאו, דפי עבודה וחומרי לימוד ייחודיים ל-Language Links לפי צרכי כל רמה וקבוצה בנפרד. כל ספר מספיק בדרך כלל לשניים עד שלושה קורסים עוקבים המשלימים רמת לימוד לפי דירוג המסגרת האירופאית המשותפת לרמה לשונית.

·        לפרטים נוספים על הליכי הרשמה ותנאי ביטול השתתפות לחצו כאן.

 

בסוף הקורס:

·        תלמידים המעוניינים להעמיק את הידע שלהם מעבר לקורס או להירשם למבחנים חיצוניים (מבחני בגרות, תעודות מבריטניה, מבחני אנגלית בינלאומיים, מבחני "פטור" בעברית) יקבלו ייעוץ אישי והפנייה לחומרים ולגורמים מתאימים.

·        בסוף כל קורס ייערך מבדק מסכם ובמהלכו יינתנו מבדקים קצרים שיעזרו לכם להעריך כיצד אתם מתקדמים.

·        חשוב לנו שתהיו מרוצים ושתיהנו מהקורס, לכן נעביר משובי שביעות רצון באמצע הקורס ובסופו. נשמח לשמוע מכם הצעות לשיפור, תחילה דרך מורה הקבוצה או דרך המשרד.

 

·        למידע על מועדי הפתיחה של הקורסים הבאים, לחצו כאן.

 

 
 
 
 
;