עברית English
המלצות עלינו באתר...
היכנסו כדי לקרוא המלצות ולהתרשם מאיתנו...
[לידיעה המלאה]
טיפים ללימוד שפות בעמוד הבית
מהיום תוכלו למצוא בעמוד הבית טיפים ללימוד שפות ופיסות מידע תחת הכותרות "משהו ...
[לידיעה המלאה]
 

 

המלצות | קורסי הכנה לבגרות באנגלית

 קורס בגרות באנגלית 4 יח"ל | חורף-קיץ 2016

תמיד רציתי לדעת אנגלית ברמה גבוהה אבל אף פעם לא הצלחתי ללמוד את השפה, אותיות ה-ABC בגודלן השונה הפחידו ובלבלו אותי וגרמו לי לוותר מהר מאוד, פעם אחר פעם. כשבאתי לשיעור ראשון לבגרות באנגלית אצל נואל, הגעתי עם מטרה מוצהרת והיא "לעבור וזהו". כיום עם ממוצע 97 בבגרות ויכולת קריאה וכתיבה גבוהה יחסית לציפיות שלי מעצמי אני מסתכל אחורה ויודע כי מי שגרם לאותיות לחייך אליי הוא המורה המקצועי כל כך, נואל. עם דרך לימוד קלה, חוברות ייחודיות, הדרכה אכפתית ותיקון טעויות בכל צעד עד למטרה. תודה לך על הכל ומאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך. בתקווה שניפגש בקרוב בקורס לאנגלית עסקית :)

נחי פסיקוב

היי נואל, רציתי להודות לך על התקופה בה לימדת אותי אנגלית, אני חייב לציין שבאתי בלי רקע באנגלית, לא ידעתי איך נראית האות Q, או איך אומרים "שיניים" באנגלית, הייתי די מפוחד מהשפה הזאת ומי מדבר בכלל על הבנת הנשמע. אין לי מושג איך, אבל הצלחת ללמד אותי ממש טוב את השפה, מהמילה "שיניים" עד לכתוב מכתב ותשובות ארוכות באנגלית ולא אשמיט את היתרון שהיום אני מבין יותר במוסיקה באנגלית שממש היה חסר לי. תודה לך גם על העשרת הידע בכל כך הרבה נושאים בעולם ובחיים. אני מאחל לכל מי שמפוחד מהשפה הזאת ללמוד אצלך ולעשות בדיוק מה שאתה אומר גם אם זה להשתמש במרקרים בשלל צבעים או למלא את מחברת אוצר המילים בכריכה קשה.

איציק פוליאס

למדתי אצל נואל קורס 4 יחידות אנגלית אחרי שאף פעם לא למדתי עם מורה לאנגלית. הוא לקח אותי לרמה אחרת שיפר את האנגלית שלי ואת הכתיבה שלי והצלחתי בבגרות באנגלית בזכותו. ממש תודה על הכול נואל יש לי ממוצע 93 מה שמתאים לדרישות של האוניברסיטה. תודה, לא הייתי מצליח בלעדיך!

גיא אמר

נואל אתה מורה תותח באמת תודה רבה הלוואי שיהיו עוד המון מורים לאנגלית ברמה שלך או לפחות בכיוון.

ליאור פאקטור

רציתי להודות לנואל על שלימד אותי כשמונה חודשים עד לבגרות 4 יח"ל. בשיעור הראשון אתה הגשת לי מבחן בדיקת רמת אנגלית ואני ידעתי למלא רק אותיות A,B,C,D,E,F,G ולא יותר מזה אבל אחרי שמונה חודשים של עבודה צמודה עםהמורה הכי טוב שיש ניגשתי לבגרות של 4 יחידות ואין לי ספק בכלל שהצלחתי בה. הכל תודות לך על ההשקעה והיחס החם. תודה על הכל!

בני אביטן

נואל היקר!! אם היה משהו שאני יכולתי לומר עליו זה שאני שונא זה אנגלית. זה מקצוע שהיה עושה לי כאבי בטן. לא חלמתי שאני אי פעם אנסה לדבר או לכתוב באנגלית וכל שכן לחבב אותה. שמע, יש תחושת סיפוק לא קטנה בכלל מהקפיצה החדה הזאת שעברתי איתך. אני יום אחד אתעורר ואשים לב שאני בכלל יודע אנגלית שמישהו אכבר גבר לימד אותי כל פינה אפשרית באנגלית. השאיפה הבאה היא לכתוב לך את הנ''ל באנגלית. מאחל לך המון הצלחה בחיים לכל אשר תפנה, תצליח ותשכיל. אתה אדם מיוחד ומצחיק אני עוד אספר עליך לילדים שלי, המון חוויות. בקיצור תודה על הכל!

בנימין גדסי

נואל היקר,

כשהתחלתי ללמוד אצלך אנגלית הייתי יחסית במצב טוב, וכשאבחנת אותי ברמת בסיס לא הבנתי מדוע. אך עם הזמן ולאורך כל השנה שלמדתי איתך הבנתי את רמתי ההתחלתית שהייתה. לימדת אותי להסתכל על האנגלית מנקודת מבט אחרת, מנקודת מבט של מורה עם ותק וניסיון חיים בכל המשתמע!

לימדת אותי על החיים תוך כדי ששילבת בזה את התרבות האנגלית. לימדת אותי שלדבר אנגלית זה הרבה מעבר ללכתוב זה עולם ומלואו. תודה רבה לך על הסבלנות לאורך כל השנה בהתמודדות עם בחור שהגיע מרקע מוקדם תוך שינוי הטכניקה וגילוי ה"שפה האמיתית". אני יודע שאלו מילים טיפה גבוהות, אבל זה הגובה שבו אני נימצא בזכותך.

תודה רבה!

איתי דוראני

 קורס בגרות אנגלית | קיץ 2015 בוקר

השתתפתי בקורס הכנה לבגרות באנגלית אצל נואל ואני ממליץ עליו בחום. הוא מורה מעולה ומקצועי שהצליח להכין אותנו לבגרות במינימום זמן ובמקסימום תוצאות. היום לאחר הבחינה אני מרגיש שהצלחתי להוציא את הממוצע בשאלוני האנגלית (93) בעיקר בזכות המקצועיות וההשקעה של נואל. תודה, אור

אור חמצני (קורס הכנה לבגרות באנגלית 4 יח"ל)

הגעתי לקורס הכנה באנגלית בלי רקע בכלל וככל שעבר הזמן בשני סמסטרים הרגשתי התקדמות אדירה. למדנו ממש מהבסיס, ברמת ABC והכי חשוב השיעורים עברו בצורה הכי נחמדה ומקצועית שיכול להיות, כל שיעור העשיר אותי לא רק באנגלית ופתח לי את הראש לעוד נושאים. לדעתי יש לנואל יכולת תקשורת מדהימה וכל התלמידים הצליחו מעבר לציפיותיהם. בסוף קיבלתי ציון שבכלל לא חלמתי עליו למרות כל הקשיים שלי. ממליץ בטירוף!

דויד מרום (קורס אנגלית מההתחלה + קורס הכנה לבגרות באנגלית 3 יח"ל)

היי אני ג'קי פניגשטיין השתתפתי בקורס הכנה לאנגלית עם המורה נואל דונסקי. הגעתי עם רקע ממש בסיסי ותוך סמסטר אחד נואל הכין אותי לבגרות ברמה של 4 יח"ל באופן הכי טוב ומקצועי שיש. ממליץ בחום על השתתפות בקורס עם נואל שעצם השיעורים שלו הם חוויה בפני עצמה. ועם המקצועיות והאישיות שלו ללמוד אצלו וממנו זה הדבר הכי טוב ומועיל שתוכלו לעשות לעצמכם.

ג'קי פניגשטיין (קורס הכנה לבגרות באנגלית 4 יח"ל)

הגעתי לקורס בגרות באנגלית עם נואל דונסקי בלי רקע בכלל ובתוך 2 סמסטרים למדנו הכל מהבסיס כולל קריאת מילים וצירופי אותיות עד שהגעתי לרגע בו הצלחתי בבחינת 3 יח"ל בציונים טובים. השיעורים היו ברמה טובה ובאוירה נחמדה מאוד והרגשתי התקדמות טובה.

שימי גרינשטיין (קורס אנגלית מההתחלה + קורס הכנה לבגרות באנגלית 3 יח"ל)

שלום, שמי דורון והשתתפתי בקורס הכנה לבגרות באנגלית אצל נואל בשני סמסטרים בשנים 2014-2015 והגעתי עם ידע מועט באנגלית ובסוף הקורס ניגשתי לבחינת 4 יחל ועברתי אותה בממוצע גבוה מאוד של 96 (!!) הודות למורה שלי נואל דונסקי. ההשקעה שלו דרכי ההוראה והיכולת שלו להעביר את החומר בצורה פשוטה וברורה היא מדהימה ותרמה רבות לרמת המוכנות הגבוהה שהייתה לי אישית וכמובן לשאר המשתתפים לקראת הבחינה. ממליץ בחום!

דורון אלעזר (קורס אנגלית מההתחלה + קורס הכנה לבגרות באנגלית 4 יח"ל)

קורס בגרות אנגלית | קיץ 2015 צהריים

השתתפתי בקורס הכנה לבגרות באנגלית למועד קיץ 2015 עם המורה נואל דונסקי. בהתחלה עברנו שבועיים מכינה כדי לראות לאן על אחד יוכל לשאוף ומה הרמה של כל אחד. בכל הקורס קיבלנו למידה מסודרת מא' ועד ת'. הרחבתי המון את אוצר המילים ושיפרתי את הדיבור והכתיבה שלי באנגלית. לקראת סוף הקורס נואל נתן לנו הרבה מבחנים לתרגול וזה נתן לנו ניסיון וביטחון כך שהגענו לבגרות מוכנים ולא חששנו מהמבחן. בסוף קיבלתי 93 ציון סופי ואני ממליצה בחום על המורה הכי טובה לאנגלית.

ליהי שוכטוביץ (קורס הכנה לבגרות באנגלית 4 יח"ל)

ברצוני לתת המלצה ולהודות למורה לאנגלית נואל שנתן את היחס הכי אדיב ועזר תמיד כשביקשתי עזרה. הוא עודד אותי גם כשהיה לי קשה מאוד. הוא פשוט מורה נפלא ובזכותו הגעתי ליעד שלי ולציון טוב. תודה רבה!

נופר טוסון (קורס הכנה לבגרות באנגלית 3 יח"ל)

קורס בגרות אנגלית | חורף 2015

השתתפתי בקורס הכנה לבגרות באנגלית 4 יח"ל. השיעורים התבצעו בקבוצה קטנה וקיבלנו המון תשומת לב. שיטת הלימוד של נואל עניינית ומהירה אך הוא נותן גם הרבה מקום לעצור ולהתעכב על ההבנה. לכל מי שרוצה ללמוד ולהצליח, שיטת הלימוד של נואל בהחלט נותנת סיכוי גבוה להצלחה ואני ממליצה עליו בחום.

ענבל יצחקי (קורס הכנה לבגרות באנגלית 4 יח"ל)

קורס בגרות אנגלית 3 יח"ל | קיץ 2014

רציתי לשפר ציון ושמחתי לקבל את נואל דונסקי, מורה מעולה שלימד בצורה מאורגנת ומסודרת וגם נתן הרבה יחס אישי כולל ניגו'סים בווטסאפ כדי לוודא שאנחנו מכינים שיעורי בית. בסוף שיפרתי מ-60 ל-83 וזה הפסיק לי להעלאת הממוצע למכללה אליה רציתי להתקבל.

קובי מלכה


קורס בגרות אנגלית חורף 4-5 יח"ל  | ינואר 2007

ברצוננו להודות לנואל דונסקי, במורה שליווה אותנו לאורך הקורס, אנגלית 4-5 יחידות, על הגישה והיחס האישי, החיזוקים לאורך הקורס, העקשנות שלו שגרמה לנו להאמין בעצמנו ולהבין שאכן אנו מסוגלים ואף ליותר.

תלמידי הקורס: דקלה, יוסי, אלעד, לודמילה, ואדים, יונתן

 

קורס בגרות אנגלית חורף 3 יחידות | ינואר 2006

ברצוננו, תלמידי קורס אנגלית 3 יח"ל, להביע את תודתנו הרבה והערכתנו הכנה על שהעמדתם לרשותינו את כל התנאים הדרושים כדי לעבור בהצלחה ובנעימות את הקורס וכתוצאה מכך להצליח במבחן...במיוחד מרוצים אנו מנואל, המורה המצוין, בעל ההסברה הבהירה והיחס האישי. אנו מעוניינים להמשיך בסמטר הבא לקורס 4 יח"ל ועז רצוננו להמשיך ללמוד אצל נואל. חלק גדול מאיתנו אף יבואו ממרחק לסניף זה עך אף שעומדים לרשותינו סניפים קורבים יותר, כדי ללמוד אצלו...נותר לנו רק מאוד לקוות שהעניין וכל ההסדרים הכרוכים בכך, יוכלו גם להתסדר מבחינתכם, לשביעות רצון כולנו.

 

בהערכה רבה, תלמידי הקורס: חיים, רועי, עומרי, אלינור, יוני, דודי, רותם, ארז, עדי, לין, אלעד, מירב, הילה

 

קורס בגרות  אנגלית קיץ 5 יח"ל | מאי 2004

נואל,

מעטים המורים העושים מאמץ אדיר לגעת בתלמיד, להעריך, להקשיב ולהבין אותו ויחד עם זאת ללמד בכישרון ובהתלהבות בלתי נלאית. כולי הערצה על היכולות העצומות, על האישיות הכובשת.

תודה רבה על הכל!
גלי מור

קורס בגרות אנגלית חורף 4-5 יח"ל | ינואר 2004

לנואל,

רק רציתי להגיד המון תודה על ההשקעה שלך לאורך כל הקורס עד הבגרות עצמה ועל הדרך המאוד מיוחדת שלך להעביר 5 שעות מדי כל יום שישי. אני באופן אישי חייבת לך את ההשתפרות שלי מרמה של 3 יח"ל לרמה של 4 יח"ל. תמשיך להיות כזה מורה כמו שאתה עכשיו והמון בהצלחה בהמשך הדרך.
ויקי